Obsługa zawodów jeździeckich

Fotokomórki

Obsługa komputerowa

Organizacja

Aplikacja do
zarządzania stajnią

i obsługa zawodów jeździeckich

1_hover

Ułatwia, a wręcz przejmuje zarządzanie treningami, pokazuje podsumowanie dochodu, wyznacza przepracowane godziny pracy, kontroluje bieżące rozliczenia,
obsługuje wielu instruktorów – którzy mogą mieć własne konta

2_hover

Do jego zadań należy dbanie o cały Twój ośrodek! Stan pasz, metryczki koni, dane kontaktowe właścicieli, zaplanowane i przebyte zabiegi, pielęgnacja podopiecznych, miejsca w boksach… można długo wymieniać!

3_hover

Lekarstwo na bolączki każdego ośrodka jeździeckiego. Za pomocą tego modułu stworzysz zawody jeździeckie (np. wybierając typ, czas trwania, opłaty startowe), o których poinformujesz uczestników, stworzysz listy startowe i opublikujesz końcowe wyniki!

Klienci

Aktualnie prowadzone zgłoszenia

od 2017-05-13
do 2017-05-13
ZT-A KJ Amigo
Termin zgłoszeń: 2017-05-13

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-05-13
do 2017-05-14
ZT - OJ Tango
Termin zgłoszeń: 2017-05-09

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-05-06
do 2017-05-06
I Towarzyskie Zawody skokowe w Stajni "Pasat"
Termin zgłoszeń: 2017-05-03

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-04-29
do 2017-04-30
ZRiT-B LANDO CUP 2017
Termin zgłoszeń: 2017-04-26

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-05-01
do 2017-05-02
ZR-AB KJ Ostoja Chraboły
Termin zgłoszeń: 2017-04-29

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-05-12
do 2017-05-14
ZO - Polska Liga Jeździecka / ZRiT
Termin zgłoszeń: 2017-05-05

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

Planowane zawody jeździeckie

od 2017-09-22
do 2017-09-24
Mistrzostwa DZJ + ZR-B Wielka Lipa - Vital Horse
Termin zgłoszeń: 2017-09-15

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-09-01
do 2017-09-03
Mistrzostwa DZJ + ZR-B Wielka Lipa - Vital Horse
Termin zgłoszeń: 2017-08-24

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-08-26
do 2017-08-26
ZRiT-B Stajnia Leo Tychy
Termin zgłoszeń: 2017-08-25

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-07-16
do 2017-07-16
ZRiT-B Pszczyna
Termin zgłoszeń: 2017-07-15

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-07-15
do 2017-07-15
ZRiT-A Stajnia Leo Tychy
Termin zgłoszeń: 2017-07-14

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-07-08
do 2017-07-08
V Towarzyskie Zawody Jeździeckie Agencji Jeździeckiej "EQUIER" OJK Etna Ranch
Termin zgłoszeń: 2017-07-07

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-06-24
do 2017-06-25
ZR-B Wielka Lipa - Vital Horse
Termin zgłoszeń: 2017-06-23

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-06-17
do 2017-06-18
ZR-B Wielka Lipa - Vital Horse
Termin zgłoszeń: 2017-06-16

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-06-11
do 2017-06-11
ZRiT-B Gorzyczki
Termin zgłoszeń: 2017-06-10

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-06-03
do 2017-06-04
ZRiT-B LANDO CUP 2017
Termin zgłoszeń: 2017-06-01

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-05-27
do 2017-05-28
ZR-B Wielka Lipa - Vital Horse
Termin zgłoszeń: 2017-05-26

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-05-27
do 2017-05-27
ZRiT-B Stajnia Leo Tychy
Termin zgłoszeń: 2017-05-26

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

Historia zawodów jeździeckich

od 2017-04-29
do 2017-04-30
ZRiT-B
Termin zgłoszeń: 2017-04-27

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-04-22
do 2017-04-23
ZRiT-B Śląska Liga
Termin zgłoszeń: 2017-04-16

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-04-22
do 2017-04-23
Zawody Testowe
Termin zgłoszeń: 2017-04-19

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-04-08
do 2017-04-08
Parkury Otwarte z Bogdanem Kuchejdą
Termin zgłoszeń: 2017-04-07

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-04-01
do 2017-04-02
zawody amatorskie
Termin zgłoszeń: 2017-03-30

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-10-01
do 2016-10-01
ZRiT Aura Wyry 01.10.2016
Termin zgłoszeń: 2016-09-29

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-25
do 2016-09-25
ZRiT ŚLT Eldorado Świerklany 25.09.2016
Termin zgłoszeń: 2016-09-24

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-24
do 2016-09-25
Zawody Itmaweb - test
Termin zgłoszeń: 2016-09-23

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-18
do 2016-09-18
ZRiT-B Stajnia Artano
Termin zgłoszeń: 2016-09-16

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-11
do 2016-09-11
Stajnia Raduszyn - I Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów w Ujeżdżeniu
Termin zgłoszeń: 2016-09-10

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-10
do 2016-09-11
LKJ Tynka VIII ZR-B i IX ZT-B Skrzyszów 10-11.09
Termin zgłoszeń: 2016-09-08

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-10
do 2016-09-10
Stajnia Lider - Szkoleniowe Czworoboki Ujeżdżeniowe
Termin zgłoszeń: 2016-09-06

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-27
do 2016-08-27
Stajnia Leo ZRiT-B 27.08.2016
Termin zgłoszeń: 2016-08-26

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-13
do 2016-08-13
IV Towarzyskie Zawody Jeździeckie - ZT B
Termin zgłoszeń: 2016-08-11

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-07-31
do 2016-07-31
II Towarzyskie Zawody Jezdzieckie
Termin zgłoszeń: 2016-07-30

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-07-30
do 2016-07-30
OJ Cwał Truskolasy ZRiT-A
Termin zgłoszeń: 2016-07-30

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-07-23
do 2016-07-24
Stajnia Testowa - ZR AB
Termin zgłoszeń: 2016-07-22

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-10-15
do 2016-10-16
ZR-A--Finał Ligi Podlasia 2016--KJ BIK Gieniusze
Termin zgłoszeń: 2016-10-11

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-10-01
do 2016-10-02
ZR-B--Finał Ligi Podlasia 2016--KJ BIK Gieniusze
Termin zgłoszeń: 2016-09-30

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-24
do 2016-09-25
Otwarte Mistrzostwa Podlasia w Ujeżdżeniu--UKS VICTORIA Supraśl
Termin zgłoszeń: 2016-09-23

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-17
do 2016-09-18
ZRAiB - MKS SPrząśla
Termin zgłoszeń: 2016-09-15

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-10
do 2016-09-11
ZR-B KJ Ostoja
Termin zgłoszeń: 2016-09-08

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-09-03
do 2016-09-04
VIII Jeździeckie Otwarte Mistrzostwa Ziemi Juchnowieckiej
Termin zgłoszeń: 2016-09-03

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-26
do 2016-08-28
ZR-B-Mistrzostwa Podlasia 2016-KJ BIK Gieniusze 26-28.08.2016
Termin zgłoszeń: 2016-08-23

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-13
do 2016-08-14
KJ BIK XIII Mistrzostwa Ziemi Sokólskiej
Termin zgłoszeń: 2016-08-10

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-07
do 2016-08-07
ZR - A UKS Victoria Supraśl
Termin zgłoszeń: 2016-08-06

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-07-30
do 2016-07-31
ZR-B - KJ BIK Gieniusze
Termin zgłoszeń: 2016-07-28

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-07-09
do 2016-07-10
ZR A i B KJ Ostoja Chraboły
Termin zgłoszeń: 2016-07-07

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-07-02
do 2016-07-03
ZR-A,B-MKS Sprząśla Supraśl
Termin zgłoszeń: 2016-07-01

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-06-11
do 2016-06-12
Z R - B - I Jeździeckie Otwarte Mistrzostwa Białegostoku Młodzieży Uczącej się - KJ Białystok
Termin zgłoszeń: 2016-06-11

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-05-07
do 2016-05-08
ZR B w KJ Ostoja
Termin zgłoszeń: 2016-05-07

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-05-03
do 2016-05-03
ZR-B KJ BIK Gieniusze
Termin zgłoszeń: 2016-05-03

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2017-03-24
do 2017-03-26
XVIII Halowy Puchar Polski i ZO - A
Termin zgłoszeń: 2017-03-23

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-11-11
do 2016-11-13
HZORiT-B 11-13.11.2016
Termin zgłoszeń: 2016-11-07

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-10-14
do 2016-10-16
ZOiR-A 14-16.10.2016
Termin zgłoszeń: 2016-10-06

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-19
do 2016-08-21
ZOiR KJK Szary
Termin zgłoszeń: 2016-08-19

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-05
do 2016-08-07
KJK Szary ZODiM 05-07.08.2016
Termin zgłoszeń: 2016-08-05

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-08-05
do 2016-08-07
KJK Szary ZRiT 05-07.08.2016
Termin zgłoszeń: 2016-08-05

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie

od 2016-06-10
do 2016-06-12
ZO i ZR w ujeżdżeniu, el. MPMK MŚMK
Termin zgłoszeń: 2016-06-10

Przyjęte zgłoszenia

Listy startowe

Wyniki

Wyślij zgłoszenie